TOOTED
Ostukorv

Eeterlik õli Patšuli 10ml

Eeterlik õli Patšuli 10ml
Uus
Eeterlik õli Patšuli 10ml
6.71€
Maksudeta: 5.50€
  • Laos, tarne 1-3 tööpäeva: Laos, tarne 1-3 tööpäeva
  • EAN: 4742023690382

Kirjeldus

  Patšuli (Pogostemon cablin) on mündi perekonda kuuluv taim, mis on pärit Aasia troopilistest piirkondadest ja mida kasvatatakse laialdaselt Kariibi merel, Hiinas, Indias, Tais, Indoneesias, Malaisias, Mauritiusel, Filipiinidel, Lääne-Aafrikas ja Vietnamis. Ta kasvab umbes 0,75 meetri kõrguseks ja õied on väikesed ning valkjasroosad. Lehti koristatakse mitu korda aastas ja neist destilleeritakse õli. Patšuli lõhn on raske ja intensiivne ning selle õli on sajandeid kasutatud parfüümide, laialdaselt meeste lõhnaainete valmistamisel. Mitmes Aasia riigis, nt. Jaapanis ja Malaisias kasutatakse patšulit mao hammustuste vastumürgina. Hiina meditsiin kasutab ravimtaimi ka peavalude, nohu, iivelduse, kõhulahtisuse ja maohaavade raviks. Patšulit kasutatakse ka pesuaine, õhuvärskendajate või vanniõli lõhnainetena. Patšuli on tuntud ka libiido tõstjana.

Aroom: puidune, raske, soe


NB! Mitte kasutada lahjendamata kujul otse nahale.  Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Info eeterlikest õlidest pärineb avalikest allikatest ning rahvameditsiinist. Müüja ei vastuta info õigsuse eest.

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.