TOOTED
Ostukorv

Eeterlik õli basiilik 10ml

Eeterlik õli basiilik 10ml
Uus
Eeterlik õli basiilik 10ml
6.71€
Maksudeta: 5.50€
  • Laos, tarne 1-3 tööpäeva: Laos, tarne 1-3 tööpäeva
  • EAN: 4742023690276

Kirjeldus

 Basiilik (Ocimum) on üheaastaste taimede perekond huulõieliste sugukonnast. Basiilik kasvab looduslikult Lõuna-Aasias, Lähis-Idas, Iraanis, Pakistanis, Afganistanis ja Indias. Basiilikut on troopilises Aasias kasvatatud üle 5000 aasta.Kultiveeritult kasvatatakse teda Vahemere maades, Prantsusmaal, Ungaris, Indoneesias, Californias, vähesel määral ka Eestis. basiilik on laialt kasutusel niihästi Itaalia kui ka Taiwani, Tai, Vietnami, Kambodža ning Laose köögis. Sõltuvalt liigist ja sordist võib basiilikulehtede maitse sarnaneda aniisi maitsega.

Baasiiliku tervendavad ja kasulikud omadused:

väga hea stressileevendaja, suurepärase antibakterjaalse toimega. Basiiliku eeterlik õli on rahustava toimega, kasuta seda õlilambis, aroomiteraapias ja kindlasti ka saunas. Basiiliku eeterliku õliga proovi ka tervendavat vanni, tilguta mõned tilgad eetrliku õli, lisa ka mõned lusikatäied baasõli.

Aroom: magus, värske, soe, krõbe

 

NB! Mitte kasutada lahjendamata kujul otse nahale.  Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Info eeterlikest õlidest pärineb avalikest allikatest ning rahvameditsiinist. Müüja ei vastuta info õigsuse eest.

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.