TOOTED
Ostukorv

Eeterlik õli kask (koor) 10ml

Eeterlik õli kask (koor) 10ml
Uus
Eeterlik õli kask (koor) 10ml
6.71€
Maksudeta: 5.50€
  • Laos, tarne 1-3 tööpäeva: Laos, tarne 1-3 tööpäeva
  • EAN: 4742023690306

Kirjeldus

Kask ( Betula) kaseliste sugukonda kuuluv mitmeaastaste heitlehiste lehtpuude perekond. Kased on lehtpuud, neid on maailmas vähemalt 30 liiki. Kasepuu mets on kaasik. Eestis kasvab neli pärismaist kaseliiki. Kaseõli saadakse kasepuu koortest.

Kase tervendavad ja kasulikud omadused:

kase magus  eeterlik õli on kortsude ja lõtvunud naha ravis üsna tõhus. See on kasulik vere puhastamisel ja hea naha kaitsmiseks infektsioonide eest. Pealegi on see üsna kasulik nii toksiinide eemaldamisel kui ka veresuhkru taseme langetamisel. See toimib nahatoonikuna ja aitab võidelda nahainfektsioonide vastu, ning tõstab kehas vereringet. Lisaks aitab kase eeterlik õli lihaste tervist parandada. Kase eeterlik õli sisaldab oma meditsiiniliste omaduste tõttu mitmeid tervisele kasulikke omadusi, näiteks puhastusvahend, idutõrjevahend ja antiseptiline. Seen- ja bakteriaalsete infektsioonide tõrjumisel hea abimees.Kindlasti kasutage kaseõli saunas, luues ülimalt lõõgastav kogemus.


NB! Mitte kasutada lahjendamata kujul otse nahale.  Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Info eeterlikest õlidest pärineb avalikest allikatest ning rahvameditsiinist. Müüja ei vastuta info õigsuse eest.

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.