TOOTED
Ostukorv

Eeterlik õli laim 10ml

Eeterlik õli laim 10ml
Uus
Eeterlik õli laim 10ml
6.10€
Maksudeta: 5.00€
  • Laos, tarne 1-3 tööpäeva: Laos, tarne 1-3 tööpäeva
  • EAN: 4742023690344

Kirjeldus

 Laim (inglise ja prantsuse keeles lime) on hübriidse tsitruse vili, mis on tavaliselt ümara kujuga, rohelise värvusega, selle järgi on nimetatud lausa eraldi värvitoon, (laimiroheline), läbimõõdult 3–6 cm ja sisaldab hapu mahlaga vesiikuleid. Laimiks kutsutakse paljude tsitruspuude vilju, sealhulgas hapu laimipuu (Citrus aurantifolia), suureviljalise laimipuu (Citrus latifolia), kahvri laimipuude ja kõrbe-laimipuu (Citrus glauca) vilju. Laim on rikkalik C-vitamiini allikas ning seda on sageli kasutatud toitude ja jookide maitsestamiseks. Laimipuud annavad saaki aasta läbi.Taimed, mille vilju kutsutakse laimiks, on erineva geneetilise päritoluga.Laimi eeterliku õli saadakse koortest külmpressimise teel.

Laimi eetrlikul õlil on silmapaistvaid omadused, kuna see võib tuju tõsta ja meeli ergastada. Sellel on potentsiaali nö. boostida energiataset ja toetada suurel määral immuunsüsteemi. Terapeutiline eeterlik õli on hea paljude tervisemurede jaoks, see aitab kõhulahtisusest ja muudest kõhu probleemidest taastuda. Õli sisaldab limoneeni, B-pineeni, gamma-terpinene jt. Õlil on antioksüdantne toime, millel on kasulik omadus põletikuprobleemide vähendamiseks. Looduslikku eeterlikku õli peetakse kõige paremini seede probleemide lahendamiseks. Limoneen kaitseb magu nakkuste eest. Laimi eeterlik õli on efektiivne ka kehakaalu vähendamiseks ning hea kolesterooli ja diabeedi näitajate vähendamiseks.

Aroom: hapukas, tsitruseline, värske


NB! Mitte kasutada lahjendamata kujul otse nahale.  Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Info eeterlikest õlidest pärineb avalikest allikatest ning rahvameditsiinist. Müüja ei vastuta info õigsuse eest.

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.