TOOTED
Ostukorv

Eeterlik õli lavendel 10ml

Eeterlik õli lavendel 10ml
Uus
Eeterlik õli lavendel 10ml
6.10€
Maksudeta: 5.00€
  • Laos, tarne 1-3 tööpäeva: Laos, tarne 1-3 tööpäeva
  • EAN: 4742023690238

Kirjeldus

 Lavendel (Lavandula) on igihaljaste aromaatsete poolpõõsaste, lehtpõõsaste ja rohttaimede perekond huulõieliste sugukonnast. Looduses leidub umbes 39 liiki lavendlit ning peamiselt kasvavad nad Vahemere maades. Nende leviala võib ulatuda kuni Indiani (Põhja- ja Ida-Aafrika, Edela-Aasiast kuni Kagu-Aasiani). Eestis kasvab kaks liiki: tähklavendel (Lavandula angustifolia) ja laialehine lavendel (Lavandula latifolia).Lavendli õli saadakse õielehtedest.

Lavendli kasulikud ja tervedavad omadused:

lavendlil on rahustavad ja antiseptilised omadused ning temaga saab ravida unetust, ärritust, puhitusi ja koolikuid.Lavendli eeterlikud õlid leevendavad valusid lihastes ja liigestes.Lavendli eeterlike õlidega tehakse aromaatseid vanne ja aroomteraapiat. Lavendli eeterlikke õlisid ei ole soovitatav manustada suukaudselt. Pikaajaline tarvitamine võib meestel põhjustada hormonaalseid häireid. Pigem soovitatakse kasutada tinktuure, mis on lahjemad või koos paasõlidega.

Aroom: magus, lilleline, ürdine


NB! Mitte kasutada lahjendamata kujul otse nahale.  Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Info eeterlikest õlidest pärineb avalikest allikatest ning rahvameditsiinist. Müüja ei vastuta info õigsuse eest.

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.