TOOTED
Ostukorv

Eeterlik õli oregano 10ml

Eeterlik õli oregano 10ml
Uus
Eeterlik õli oregano 10ml
6.10€
Maksudeta: 5.00€
  • Laos, tarne 1-3 tööpäeva: Laos, tarne 1-3 tööpäeva
  • EAN: 4742023690290

Kirjeldus

 Oregano ehk harilik pune (Origanum vulgare) kasutatakse maitsetaimena ja meditsiinis. Levinud sooja temperatuuriga lääne ja lõuna Euraasias ning Vahemere piirkonnas. Oregano on aastaringselt kasvav taim ja kasvab 20-80 cm kõrguseks. Kutsutakse vahel ka metsikuks majoraaniks ja on majoraani lähedane sugulane.Eestis kutsutakse teda vorstirohuks.

Oregano tervendavad ja kasulikud omadused:

Oregano on hästi tuntud lõhnav ürt, milles sisalduvad tugevad antioksüdandid. Tema kasutegur tervisele on selles, et ta töötab loodusliku antibiootikumina. Oregano võib vähendada kolesteroolitaset ja ravida pärmseente infektsioone. Oregano eeterlik õli on üks parimaid looduslikke tooteid, millel on põletikuvastane toime. See võib olla hea valu leevendamiseks ja ideaalne nahapõletiku korral. ta on ideaalne looduslik antibiootikum ja seenevastane aine. Oregano sisaldab järgmisi ühendeid nagu fenoolid, terpeenid ja terpenoidid, mis muudavad selle tugevaks antioksüdandiks ja lõhna tekitajaks. Tümool on selles tootes leiduv looduslik seenevastane aine, mis aitab tugevdada immuunsust.

Aroom: tugev, vürtsine


NB! Mitte kasutada lahjendamata kujul otse nahale.  Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Info eeterlikest õlidest pärineb avalikest allikatest ning rahvameditsiinist. Müüja ei vastuta info õigsuse eestt.

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.