TOOTED
Ostukorv

Eeterlik õli seeder (Atlas) 10ml

Eeterlik õli seeder (Atlas) 10ml
Uus
Eeterlik õli seeder (Atlas) 10ml
6.10€
Maksudeta: 5.00€
  • Laos, tarne 1-3 tööpäeva: Laos, tarne 1-3 tööpäeva
  • EAN: 4742023690481

Kirjeldus

 Seeder (Cedrus) on männiliste sugukonda kuuluv igihaljaste puude perekond. Seedrite looduslik levila ulatub Põhja-Aafrikast ja Lähis-Idast kuni Himaalajani. Nad kasvavad valdavalt mägedes, Vahemere ääres 1000–2200 meetri kõrgusel ja Himaalajas 1500–3200 meetri kõrgusel merepinnast. Seedrid on kõrged (30–40, harvem kuni 60 m), aeglasekasvulised ja pikaealised (kuni 3000 aastat) puud. Nad on koonilise või laiuva võraga, oksad on horisontaalsed. Puukoor on paks ja kas püstiste või ristkülikukujuliste koorepragudega.

Stressi vähendav. Stimuleerib näärmeid ja närvisüsteemi. Tasakaalustab organismi. Antiseptilise ja diureetilise toime tõttu aitab tselluliiti vähendada. Leevendab bronhiiti ja katarri, aga ka lihase-, liigesevalu. Toniseerib nahka, vähendab mitmeid nahaprobleeme nagu akne, dermatiit, ekseemid, nahaseen jm. Pidurdab juuste väljalangemist. Toodetakse destilleerimismeetodil. Värvitu, kahvatu kollase värvusega.

Aroom: puidune, ergastav


NB! Mitte kasutada lahjendamata kujul otse nahale.  Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Info eeterlikest õlidest pärineb avalikest allikatest ning rahvameditsiinist. Müüja ei vastuta info õigsuse eest.

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.