TOOTED
Ostukorv

Eeterlik õli sidrun 10ml

Eeterlik õli sidrun 10ml
Uus
Eeterlik õli sidrun 10ml
6.10€
Maksudeta: 5.00€
  • Laos, tarne 1-3 tööpäeva: Laos, tarne 1-3 tööpäeva
  • EAN: 4742023690337

Kirjeldus

 Hariliku sidrunipuu vili on sidrun. Sidrunipuu (Citrus × limon) on ruudiliste sugukonda tsitruse perekonda kuuluv igihaljas viljapuu. Sidrunimahl sisaldab 5–6% sidrunhapet, mis on iseloomuliku väga hapu maitsega ja selle pH on kõigest 2–3. Esimesena kirjeldas sidrunipuud teaduslikult Linnaeus. Tänapäevast teaduslikku nime kasutas esimesena hollandi botaanik Nicolaas Laurens Burman, kes elas 18. sajandi teisel poolel. Sidruni kogumassist moodustab koor 45% ja seemned 2%[1]. Vilja koores leidub palju eeterlikku õli, mis juba koore vähesel painutamisel välja pritsib. Koorest pressitakse sidruniõli, mis on helekollane, mõrkja maitsega, sidrunilõhnaline vedelik.

Sidruni eeterlikku õli peetakse täiuslikuks looduse koostisosaks, mis on saadud külmpressimise teel. Sidrun sisaldab silmapaistvat keemilist koostist, sealhulgas linalooli, limoneeni, nerooli, nerali, b-bisaboleeni jne. See on teaduslikult tuntud kui Citrus Limonum ja seda peetakse heaks abiliseks nahahaiguste korral. See on surnud rakkude eemaldamisel üsna kasulik ja hea naha pooride tihendamiseks. See pole mitte ainult hea nahale, vaid ka vereringesüsteemile. Selle kõige kõrval on sidruniõli suurepäraselt rakendatav mitmesuguste terviseprobleemide ravimisel. 

Aroom: tsitruseline, värske, kerge


NB! Mitte kasutada lahjendamata kujul otse nahale.  Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Info eeterlikest õlidest pärineb avalikest allikatest ning rahvameditsiinist. Müüja ei vastuta info õigsuse eest.

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.