TOOTED
Ostukorv

Eeterlik õli teepuu 10ml

Eeterlik õli teepuu 10ml
Uus
Eeterlik õli teepuu 10ml
6.10€
Maksudeta: 5.00€
  • Laos, tarne 1-3 tööpäeva: Laos, tarne 1-3 tööpäeva
  • EAN: 4742023690252

Kirjeldus

Teepuu õlil pole teepõõsaga peale nime mingit pistmist. Tee tooraineks olev teepõõsas (Camellia sinensis) kuulub botaaniliselt kameeliate hulka ning kasvab looduses Ida-, Lõuna- ja Kagu-Aasias. Teepuu õli saadakse aga mürdiliste hulka kuuluvalt tee-melaleukalt (Melaleuca alternifolia), kes kasvab looduses Austraalias New South Walesi ning Queenslandi rannikusoodes. Austraalia aborigeenide juures oli see taim hinnatud ravivahend juba enne seda, kui eurooplased Austraaliasse jõudsid. Selle taime lehtedest ja võrsetippudest valmistati tõmmist, millega raviti nahahaigusi ja putukahammustusi ning desinfitseeriti haavu.

Ieepuu õli tervendavad ja kasulikud omadused:

tänapäeval loetakse tee-melaleuka raviomadusi teaduslikult igati tõestatuiks. Ta lehtedest ning võrsetest valmistatud õli on antiseptilise toimega, ergutab immuunsüsteemi ning aitavat isegi naha seenhaiguste vastu.Nahale kandes kasuta baasõlisi.

Aroom:Puhas, tugev, soe, terav, meenutab ravimilõhna.

 

NB! Mitte kasutada lahjendamata kujul otse nahale.  Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Info eeterlikest õlidest pärineb avalikest allikatest ning rahvameditsiinist. Müüja ei vastuta info õigsuse eest.

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.