TOOTED
Ostukorv

Eeterlik õli apelsin 10ml

Eeterlik õli apelsin 10ml
Uus
Eeterlik õli apelsin 10ml
5.49€
Maksudeta: 4.50€
  • Laos, tarne 1-3 tööpäeva: Laos, tarne 1-3 tööpäeva
  • EAN: 4742023690214

Kirjeldus

 Apelsin on vilja ehituselt mari ja tsitruliste hulka kuuluv väga mahlane puuvili. Eurooplased nägid apelsine esimest korda umbes aastal 100. Vahepeal unustusse vajunud, hakkasid 11 sajandil Põhja-Aafrika islamiriigid taas apelsine euroopasse tooma. Portugali, Hispaania ja Araabia meresõitjad istutasid apelsinipuid vilkamate laevateede äärde, et suure C-vitamiini sisaldusega viljad oleksid skorbuudi vältimiseks alati lähedalt võtta. Tänapäeval on suurimaks apelsini tootjaks Brasiilia.

Apelsini tervendavad ja kasulikud omadused:

apelsini eeterliku õli on kasutatud juba tuhandeid aastaid tervendaval  ja lõõgastaval eesmärgil. Rahustava ning soojendava toime tõttu aitab depressiooni ja närvipinge vastu. Apelsini eeterliku õli põleta õlilambis igapäevaselt või mõned tilgad vannivette ja hea tuju on karanteeritud. Kehale määrides kasuta kindlasti koos baasõliga.

Aroom: magus, värske, mahlakas, tsitruseline.

 

NB! Mitte kasutada lahjendamata kujul otse nahale.  Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Info eeterlikest õlidest pärineb avalikest allikatest ning rahvameditsiinist. Müüja ei vastuta info õigsuse eest.

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.