TOOTED
Ostukorv

Privaatsustingimused

PRIVAATSUSPOLIITIKA


Sotuli.ee on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Leia veidi aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.


Isikuandmete kogumine ja kasutamine

ISIKUANDMED ON ANDMED, MIDA SOTULI.EE KOGUB ÜKSIKISIKUGA SÕLMITUD LEPINGU  TÄITMISEL VÕI TEMAGA ÜHENDUSE VÕTMISEKS.

PÜSIKLIENDI ISIKUANDMETE KOGUMINE VÕIB TOIMUDA ALLJÄRGNEVATEL VIISIDEL:

• KONTAKTANDMETE (SH SINU NIMI, ISIKUKOOD, POSTIAADRESS, TELEFONINUMBER, E-POSTI AADRESS, EELISTATUD KONTAKTEERUMISVIIS) ESITAMISEL  MEIE VEEBISAIDIL VÕI MUJAL (NÄIT. KAUPLUSED)

• VEEBISAIDI KASUTAMISEL KLIENDI KONTOINFOST VÕI KÜPSISTE (COOKIES) KAUDU

• OSTU VÕI TELLIMUSE SOORITAMISEL MEIE POES VÕI E-POES ISIKU KONTAKTANDMETE VÕI OSTUEELISTUSI PUUDUTAVATE ANDMETE  TALLETAMISEL  (SOTULI.EE VÕIB PALUDA TEATUD VEEBILEHE ALADEL VABATAHTLIKULT ESITADA ISIKUANDMEID JA PERSONAALSET INFORMATSIOONI. NÕUTAVAD ISIKUANDMED VÕIVAD SISALDADA NIME, AADRESSI, POSTIINDEKSIT, E-POSTI AADRESSI, TELEFONINUMBRIT JA TEISI ANDMEID)

• JÄRELMAKSUTAOTLUSE ESITAMISEL. 

 
Muude andmete kogumine

KOGUME KA ISIKUSTAMATA ANDMEID – ANDMEID, MIDA EI SAA OTSESELT ÜHE KINDLA ISIKUGA SIDUDA (SUGU, VANUS, KEELE EELISTUS, ASUKOHT).

VÕIME KOGUDA KA ANDMEID ÜLDISTATUD KLIENDITEGEVUSTE KOHTA MEIE POODIDES JA VEEBISAIDIL. NEED ANDMED KOONDATAKSE JA NEID KASUTATAKSE SELLEKS, ET SAAKSIME KLIENTIDELE EDASTADA KASULIKUMAT TEAVET JA SAAKSIME TEADA, MILLISED VEEBISAIDI, TOODETE JA TEENUSTE OSAD ON KÕIGE HUVIPAKKUVAMAD. KOONDANDMEID KÄSITLETAKSE SELLES PRIVAATSUSPOLIITIKAS ISIKUSTAMATA ANDMETENA.

 
Kogutud isikuandmete kasutamine

KOGUTUD ISIKUANDMETE ABIL SAAME TEAVITADA KLIENTE SOTULI.EE TOOTEUUDISTEST, KAMPAANIATEST JA TULEVASTEST SÜNDMUSTEST. KLIENT, KES EI SOOVI OLLA MEIE UUDISKIRJALOENDIS VÕI SAADA TEAVITUSI TEDA HUVITADA VÕIVATEST TOODETEST, SAAB ENNAST ADRESSAATIDE SIHTRÜHMAST IGAL AJAL EEMALDADA. KOGUTUD ISIKUANDMEID KASUTAME KA KAUBA KOHALETOIMETAMISEKS NING KLIENDI EES VÕETUD KOHUSTUSTE TÄITMISEKS.Kliendi paremaks teenindamiseks võib Sotuli.ee avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Sotuli.ee teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport või järelmaksu teenuse pakkumine.


 

KOGUTUD ISIKUANDMETE MUUTMINE

KLIENDI TUVASTAMISEKS JA TEMAGA KONTAKTEERUMISEKS KOGUTUD ISIKUANDMEID ON VÕIMALIK NÄHA, MUUTA JA TÄIENDADA MEIE VEEBISAIDIL

E-MAILI (SOTULI.EE VEEBISAIDI KASUTAJATUNNUSE) MUUTUMISEL PALUME MEID SELLEST TEAVITADA, KUNA SEDA EI OLE KLIENDIL ENDAL VÕIMALIK MUUTA.

 

Isikuandmete kaitse

SOTULI.EE RAKENDAB KÕIKI ETTEVAATUSABINÕUSID (SH ADMINISTRATIIVSED, TEHNILISED JA FÜÜSILISED MEETMED) KLIENDI ISIKUANDMETE KAITSMISEKS. JUURDEPÄÄS ANDMETE MUUTMISEKS JA TÖÖTLEMISEKS ON AINULT SELLEKS VOLITATUD ISIKUTEL.

 

Turvalisus

KÕIKI SOTULI.EE E-POE KÜLASTAMISE JA OSTUDE SOORITAMISE KÄIGUS TEATAVAKS SAANUD KLIENDI ISIKUANDMEID KÄSITLETAKSE KUI KONFIDENTSIAALSET INFOT. KRÜPTEERITUD ANDMESIDEKANAL PANKADEGA TAGAB OSTU SOORITAJA ISIKUANDMETE JA PANGAREKVISIITIDE TURVALISUSE.

 Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

MEIE VEEBISAITI KASUTAMA ASUDES VÕI PÜSIKLIENDI AVALDUSE TÄITMISEL OLED KÄESOLEVATE PÕHIMÕTETE JA TINGIMUSTEGA TUTVUNUD NING NENDEGA NÕUSTUNUD. JÄTAME ENDALE ÕIGUSE VAJADUSEL PRIVAATSUSPOLIITIKA ÜLDTINGIMUSI MUUTA, TEAVITADES SELLEST KÕIKI PÜSIKLIENTE.

KÕIGI PRIVAATSUSPOLIITIKA VÕI ANDMETÖÖTLUSE KOHTA TEKKIVATE KÜSIMUSTE VÕI MUREDEGA PALUME VÕTTA MEIEGA ÜHENDUST AADRESSIL INFO@SOTULI.EE

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.