Menüü
Ostukorv

Lõhnaküünlad

SoTuli - 100% Eeterlikud õlid

 Sotuli küünlad on valmistatud 100 % sojavahast ja loomulikult käsitööna just sinule.

Millest saadakse sojavaha? Sojavaha saadakse sojaubadest, millest tehakse sojaõli ja sellest õlist omakorda hüdrogeenitakse sojavaha. Sojataimed kasvavad põllu peal täpselt samamoodi nagu meil Eestis näiteks raps. Taimi saab igal aastal taastoota ehk sojavaha on taastuv ressurss.

Sojavahast käsitööküünal  tubakas ja tamm 160 ml
Uus
 Aromaatsed ajaloolised Kölni noodid viivad rikkaliku magusa tubaka, soojade vürtside ja konjakivarjundi südamesse. Tamme-, eebeni- ja viirukipuu suitsupuit kombineeritakse tumeda muskusega, et täiendada seda aroomi.Põlemisaeg umbes 24+ tundi.Meelespea; Küünalt põletada vähemalt tunni kaupa, et..
8.00€
Maksudeta:8.00€
Sojavahast käsitööküünal  tubakas ja tamm 190 ml
Uus
 Aromaatsed ajaloolised Kölni noodid viivad rikkaliku magusa tubaka, soojade vürtside ja konjakivarjundi südamesse. Tamme-, eebeni- ja viirukipuu suitsupuit kombineeritakse tumeda muskusega, et täiendada seda aroomi.Põlemisaeg umbes 30+ tundi.Meelespea; Küünalt põletada vähemalt tunni kaupa, et..
10.00€
Maksudeta:10.00€
Sojavahast käsitööküünal jasmiin 160 ml
Uus
Lillelise aroomiga, just kui peotäis korjatud jasmiine. Põlemisaeg umbes 22+ tundi.Meelespea; Küünalt põletada vähemalt tunni kaupa, et vältida kuristiku teket(tunneling),Küünalt mitte põletada kauem kui neli tundi, võib tekkida ülekuumenemise oht. Kindlasti ei tohiks küünalt jätta järelvalveta..
8.00€
Maksudeta:8.00€
Sojavahast käsitööküünal jasmiin 190 ml
Uus
Lillelise aroomiga, just kui peotäis korjatud jasmiine. Põlemisaeg umbes 30+ tundi.Meelespea; Küünalt põletada vähemalt tunni kaupa, et vältida kuristiku teket(tunneling),Küünalt mitte põletada kauem kui neli tundi, võib tekkida ülekuumenemise oht. Kindlasti ei tohiks küünalt jätta järelvalveta..
10.00€
Maksudeta:10.00€
Sojavahast käsitööküünal mustikas 160 ml
Uus
 Magus, suussulav mustikakooslus, milles on vanilje maasika-, vaarika- ja mustsõstra nüansse.Põlemisaeg umbes 24+ tundi.Meelespea; Küünalt põletada vähemalt tunni kaupa, et vältida kuristiku teket(tunneling),Küünalt mitte põletada kauem kui neli tundi, võib tekkida ülekuumenemise oht. Kindlasti..
8.00€
Maksudeta:8.00€
Sojavahast käsitööküünal mustikas 190 ml
Uus
 Magus, suussulav mustikakooslus, milles on vanilje maasika-, vaarika- ja mustsõstra nüansse.Põlemisaeg umbes 30+ tundi.Meelespea; Küünalt põletada vähemalt tunni kaupa, et vältida kuristiku teket(tunneling),Küünalt mitte põletada kauem kui neli tundi, võib tekkida ülekuumenemise oht. Kindlasti..
10.00€
Maksudeta:10.00€
Sojavahast käsitööküünal piparmünt 190 ml
Uus
Mõjub lõõgastavalt ja meeleolutõstvalt. Lisab särtsu teie päeva!Põlemisaeg umbes 30+ tundi.Meelespea; Küünalt põletada vähemalt tunni kaupa, et vältida kuristiku teket(tunneling),Küünalt mitte põletada kauem kui neli tundi, võib tekkida ülekuumenemise oht. Kindlasti ei tohiks küünalt jätta järelvalv..
10.00€
Maksudeta:10.00€
Sojavahast käsitööküünal sidrunhein 160 ml
Uus
 Stimuleeriv ja sensuaalne – kutsub esile eksootilise idapoolse aia rahuliku ilu. Lõhnava sidrunheina, Sitsiilia sidrunite ja mahlaste laimide tipunoodid viivad vürtsika ingverijuure ja riivitud muskaatpähkli südamesse, millele lisandub värskendava eukalüpti noot. Lõhna põhjanootideks on sensua..
8.00€
Maksudeta:8.00€
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)