TOOTED
Ostukorv

Kasutajatingimused

1. ÜLDTINGIMUSED

Käesolevad tingimused kehtivad SoTuli OÜ, Reg. Nr. 14894395 (edaspidi MÜÜJA) aadressil www.sotuli.ee tellitud kaupade ja teenuste ostu-müügilepingutele (edaspidi LEPING), mis sõlmitakse SoTuli OÜ ja kaupa/teenust telliva isiku (edaspidi OSTJA) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.

OSTJA poolt esitatud tellimus on ostu-müügi lepinguks. MÜÜJA nõustub lepinguga, kui asub tellimust täitma. MÜÜJA jätab endale õiguse vajadusel tellimus tühistada.

MÜÜJAL on õigus käesolevad tingimusi ja hinnakirju muuta ning täiendada. Tingimuste ja hinnakirja muudatustest teatatakse internetilehekülje www.sotuli.ee kaudu ning nad jõustuvad alates avaldamise hetkest.


2. KAUBAD, TEENUSED
Kõik kaubad ja teenused, mis on esitatud 
www.sotuli.ee veebi keskkonnas, on laos olemas kui ei ole märgitud teisiti. Kodulehel võib esineda illustratiivse tähendusega tootepilte. Laost otsas tooteid ei avaldata kodulehel.


3. HIND, POSTIKULU ja MUUD LISATEENUSED
Kõikide Sotuli.ee lehel toodete/teenuste hinnad on eurodes, kui ei ole märgitud teisiti.
Igale tellimusele lisandub postikulu. Tellitud paki saatekulu sõltub valitud transpordi viisist.
MÜÜJA jätab endale õiguse vajadusel hindu, postikulusid ja muude lisateenuste maksumust korrigeerida. Postitame paki samal päeval. Smartposti pakiautomaadi tühjendamine kell 14.00; Omniva pakiautomaadi tühjendamine kell 17.00


4. TELLIMUSE VORMISTAMINE
Ostukorv luuakse hetkest, mil OSTJA on on vajutanud nupule “OSTA NÜÜD”.
Toote Ostukorvi lisamine ei kohusta OSTJAT ostu sooritama. OSTJA saab vajadusel muuta Ostukorvis olevate toodete koguseid, lisada ja eemaldada teisi tooteid. Tellimuse vormistamiseks tuleb minna ostukorvi ja täita etteantud väljad: aadress, Tarneviis ja Makseviis, tutvuda müügitingimustega ja kinnitada tellimus.


5. MAKSMINE
Tellimuse eest on võimalik tasuda:

  • Internetipanga kaudu kasutades selleks meie lehel olevaid pangalinke (Swedbank, SEB, LHV, COOP).

  • Pangaülekandega arve alusel 3 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist ja arve saamist. Tellimus saadetakse välja pärast raha laekumist SoTuli OÜ arveldusarvele EE072200221072910460

  • Kauba kättesaamisel sularahas või kaardiga

MÜÜJA jätab endale õiguse küsida 50% ettemaksu või mitte täita tellimust, kui OSTJA on korduvalt loobunud tellimustest. 


6. TELLIMUSE KÄTTETOIMETAMINE
Peale eduka tellimuse vormistamist toimetatakse tellimus eelnevalt valitud Omniva pakiautomaati.
Kauba olemasolul laos on tarneaeg 1-3 päeva. Pikema tarneaja puhul informeeritakse eraldi telefoni teel või e-kirjaga.


7.LEPINGUST TAGANEMINE
OSTJAL on õigus 14 päeva jooksul tellitud kauba kättesaamisest lepingust taganeda ning kaup ümber vahetada või tagastada. Lepingust taganemise korral peab OSTJA kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul koos originaalse ostudokumendiga.
Kaubaga tutvumisel tuleb tagada kauba ja selle pakendi minimaalne mõjutatus. Kui kauba pakendit on võimalik avada pakendit rikkumata, kohustub OSTJA pakendi selliselt ka avama. Kauba kaitsmiseks paigaldatud esemed (nt kaitsekiled), mis ei takista kauba proovimist ja sellega tutvumist, peavad kauba tagastamisel olema eemaldamata. Kaupa võib proovida, kuid proovimine tähendab samaväärset kasutust nagu on tavaks jaekaubandusasutustes enne ostu sooritamist. Tagastatud toode peab olema originaalpakendis, originaalmarkeeringus ja koos kõikide lisade ja tarvikutega nagu väljastamise hetkel.
Kui tagastatud kauba originaalpakend on kahjustatud või kui kauba prooviperioodil toimunud kauba kasutamine ületab kaubaga tutvumiseks vajaliku mõistliku ulatuse ning tagastatav kaup ei ole uue samalaadse kaubaga analoogilises seisukorras, siis on MÜÜJAL õigus arvestada OSTJALE tagastamisele kuuluvast summast ühepoolselt maha kauba väärtuse vähenemisele vastav hüvitis. Hüvitise suurus määratakse kindlaks lähtudes tagastatud kauba väärtuse võimaliku vähenemise ulatusest ning hüvitise suurusest teavitatakse ostjat esimesel võimalusel pärast hüvitise suuruse väljaselgitamist.
Kaupa saab tagastada lähimasse pakiautomaati, kasutades kauba kättesaamisel SMS-iga saadud uksekoodi.
MÜÜJA tagastab OSTJA poolt tasutu viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest MÜÜJA-ni.
Saatekulu ei kuulu tagastamisele.
Pretensioonide esitamise aeg on 2 aastat. Kui kaubal ilmneb puudus 6 kuu jooksul peale ostu sooritamist, siis eeldatakse, et need olid olemas juba kauba ostmise ajal, kui MÜÜJA ei tõesta vastupidist. Peale 6-kuise perioodi möödumist kauba ostust tuleb OSTJAL endal tõestada, et tegemist on tootmisveaga, mitte OSTJA enda valest kasutamisest tingitud defektiga.
Lepingu täitmisel tekkivad vaidlused püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse vaidlused Tarbijakaitse ameti või kohtu abiga.


8.VASTUTUS JA VÄÄRAMATU JÕUD.
MÜÜJA vastutab OSTJA ees käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
OSTJA vastutab MÜÜJA ees käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
Kumbki osapool ei vastuta teise osapoole eest ning tema käitumist ei loeta käesolevate tingimuste rikkumiseks oma mistahes kohustuse teostamisega viivitamise või selle mitteteostamise tõttu, kui nimetatud viivituse või mitteteostamise põhjus ei olnud nimetatud osapoole poolt kontrollitav (vääramatu jõud).
MÜÜJA ei kompenseeri moraalset kahju, mida võib tekitada OSTJAle tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmine käesolevate tingimuste raames. MÜÜJA ei kompenseeri OSTJAle tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmise tagajärjena ilmnenud mittekasutatud võimalusi.


9.MUUD TINGIMUSED
MÜÜJA kasutab OSTJA esitatud informatsiooni ainult OSTJA ostutellimuse täitmiseks. MÜÜJA ei avalda ostude sooritamise käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a seadusega ettenähtud juhtudel. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse, ka MÜÜJAL puudub neile juurdepääs. Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhinduvad OSTJA ja MÜÜJA Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest ning pooltevahelisi suhteid reguleerivatest teistest aktidest. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel.
Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii OSTJAL kui ka MÜÜJAl õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaebuste komisjoni või Kohtusse.

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.