TOOTED
Ostukorv

Eeterlik õli mandariin 10ml

Eeterlik õli mandariin 10ml
Uus
Eeterlik õli mandariin 10ml
6.10€
Maksudeta: 5.00€
  • Laos, tarne 1-3 tööpäeva: Laos, tarne 1-3 tööpäeva
  • EAN: 4742023690320

Kirjeldus

 Mandariin on hariliku mandariinipuu (Citrus reticulata) vili.Mandariinid on maitselt lähedased apelsinidele. Viljad on suuremad ja paksema koorega kui apelsinil ja pisut sirge väliskujuga. Punaka varjundiga oranž koor eraldub viljalihast väga kergesti. Koores leidub eeterlikku õli, mida külm-pressitakse; saadust nimetatakse mandariiniõliks. Koor ja seemned moodustavad mandariini massist ligi 26%. Mandariin on saanud nime ühest päritolupiirkonnast, Mauritiuse saarelt, kus pärismaalased kutsusid selle puu vilju mandaraks. Euroopasse toodi mandariinikultuur 1805 ja Ameerikasse umbes 40 aastat hiljem. Mandariinist on aretatud palju sorte, mille hulka kuuluvad satsuma, ovari, klementiin ja tangeriin. Mandariini ja apelsini ristandit nimetatakse tangoriks.

Mandariini tervendavad ja kasulikud omadused:

 Mandariini eeterlikul õlil on oma koht looduslike toodete maailmas. Seda eeterlikku õli ekstraheeritakse peamiselt külmpressitud protsessis, kus kasutatakse mandariini koori. Sellel kahvatukollasel vedelikul on erutav ja uimane aroom. Mandariini aroomi tervendavad omadused on lahenduseks mitmesugustele terviseprobleemidele ja sellel on silmapaistvad meditsiinilised omadused. Mandariini eeterlik õli on hea kahjustatud nahale, armidele ja aknele. See on ideaalne noorendaja ning suurepärane naha kasvu ja uuenemise jaoks. Mandariiniõli on tuntud aroomiteraapias.Erinevalt teistest tsitrulistest ei ole mandariin fototoksiline ja seda võib ohutult kasutada ka päikesega kokkupuutudes.Mandariini eeterlik õli on täiesti ohutu kasutada rasedatel ja lastel.

Aroom: magus, kerge, tsitruseline, puuviljane 


NB! Mitte kasutada lahjendamata kujul otse nahale.  Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Info eeterlikest õlidest pärineb avalikest allikatest ning rahvameditsiinist. Müüja ei vastuta info õigsuse eest.eest.

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.